Strona głównaGrySporo nowości na zakończenie aktualnego sezonu R6 Pro League

Sporo nowości na zakończenie aktualnego sezonu R6 Pro League

Wraz z nadchodzącym kolejnym sezonem w Rainbow Six Pro League graczy czeka porcja zmian. Zobaczmy na czym będą polegały.

Wygląda na to, że zapowiadane zmiany będą najbardziej rewolucyjnymi od czasu premiery gry. Zacznijmy od kwestii esportowych – najbliższy sezon Pro League będzie dwukrotnie dłuższy od obecnego i potrwa aż pół roku – od czerwca do listopada. Natomiast “druga liga”, czyli Challenger League potrwa 3 miesiące.

Wielkimi krokami nadchodzi także nowa operacja – Para Bellum. Wraz z nią przede wszystkim pojawi się nowa mapa oraz dwóch operatorów z Włoch. Inni operatorzy otrzymają nowe gadżety, takie jak kamerę kuloodporną i dodatkowego drona dla Echo. Jeśli chodzi o mechaniki w grze, to gracze otrzymają nowy system strzelania, uwzględniający na przykład strzały z jednoczesnym padaniem na ziemię. Bardzo ważną nowością, dodającą aspektu taktycznego grze, będzie system pick&ban, dotyczący oczywiście operatorów. Poza tym Ubisoft dopracował grę pod kątem animacji i grafiki – chodzi tu między innymi o rozbrajanie bomby, jak również wygląd mapy Klub.

Dodatkowe informacje o nowościach mają zostać przekazane podczas finałów aktualnego sezonu Pro League, które odbędą się w dniach 19 i 20 maja. Kto już nie może się doczekać?

Źródło: PCGamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię