Strona głównaEsportCorsair nawiązał współpracę z Team Secret

Corsair nawiązał współpracę z Team Secret

Corsair producent urządzeń peryferyjnych i komponentów dla graczy, ogłosił, że nawiązał współpracę z Team Secret, znaną na całym świecie organizacją esportową z zespołami zlokalizowanymi głównie w Europie.

Team Secret jest jednym z najlepszych zespołów DOTA 2 w historii, a dzięki nawiązaniu współpracy z Corsair ekipa zostanie wyposażona w firmowe klawiatury, słuchawki, myszki oraz podkładki. Nowy sprzęt ma wspomóc drużynę w zdobyciu pierwszego miejsca w nadchodzących mistrzostwach The International DOTA 2.

W świecie graczy DOTA 2 Team Secret jest już weteranem, który ugruntował swoja pozycję jako drużyna. Ekipa zdobyła mistrzostwo w Szanghaju w 2016 i nadal osiąga kolejne sukcesy, ostatnio wywalczyła pierwsze miejsce w 9 sezonie DreamLeague, za które otrzymała 125 000$.

Na temat Team Secret wypowiedział się Lauren Premo dyrektor ds. Marketingu Corsair:

Jesteśmy fanami Team Secret od dłuższego czasu i cieszymy się, że możemy rozpocząć z nimi oficjalne partnerstwo. Cieszymy się z połączenia czołowego składu DOTA 2 wobec, którego mamy długofalowe plany. Jesteśmy podekscytowani możliwością dostarczenia naszych wydajnych produktów jednej z najlepszych drużyn na świecie. Pomożemy jej osiągnąć jeszcze więcej.

John Yao dyrektor generalny Team Secret dodał:

Corsair zawsze był jedną z najlepszych marek na rynku urządzeń peryferyjnych, a wielu naszych graczy używało ich sprzętu na scenie turniejowej od lat. Wielu z nich wykorzystuje sprzęty Corsair podczas budowania nowych zestawów gamingowych. Teraz będziemy w pełni wyposażeni w najnowszą technologię Corsair dzięki czemu podniesiemy nasze wyniki, cieszymy się na ten wspólny sukces.

Źródło: techpowerup

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię