Strona głównaWiadomościCorsair poszerza katalog obudów o Carbide SPEC-05

Corsair poszerza katalog obudów o Carbide SPEC-05

Niezależnie od liczby fps-ów w grach, wszystkie drogi prowadzą do dobrej obudowy. Corsair wyznaczył właśnie kolejną trasę dla podzespołów.

Kiedy mówimy o dobrym sprzęcie, mamy na myśli taki, którego stosunek ceny do jakości jest porównywalny. I chcemy wierzyć, że Corsair wyśrodkowuje w nowej obudowie Carbide SPEC-05 koszty produkcji oraz potrzeby graczy. Choć ofert z mid-towerami jest już od groma, to jednak dla takiej chyba blachy warto raz jeszcze rozważyć zakup nieruchomości.

Jej rozmiary (199 x 433 x 483 mm) pozwalają zainstalować popularne formaty płyt głównych aż do ATX. Zmieści się również kilka kart graficznych oraz właściwy dla zimnej pracy procesora system chłodzenia, który rozszerzymy o 6 wentylatorów o średnicy 12 cm. Tu jednak zaoszczędzimy na komplecie, bowiem producent dorzuca do zestawu 1 sztukę uzbrojoną w LED-ową czerwień.

Co może zainteresować maniaków „czystości”, Carbide SPEC-05 wpisuje się w trend wysokiej organizacji montażu. Ma zainstalowane filtry przeciwkurzowe, ścieżki dla przewodów umiejscowione za płytą główną, wydzielone strefą dla 5 dysków (3 HDD + 2 SSD). Ponadto od strony wizualnej spełnia swoje zadania, oferując łatwy podgląd na wnętrze przez duże boczne okno wykonane ze szkła oraz asymetryczny design frontowego panelu, który godzi ze sobą elegancję i gaming.

Kto będzie chciał się umówić się na randkę z Carbide SPEC-05, niechaj ma w portfelu minimum 55 euro. Fakt, nie jest to głodowa stawka, ale dzięki temu ma się pewność trwałości związku między graczem i obudową.             

[you tube=RxRl0ycpOx4]

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię