Strona głównaGryAktualizacje modów do Wiedźmina 3

Aktualizacje modów do Wiedźmina 3

Gratka dla fanów Wiedźmina 3. Modder CreatorGreg przygotował zupełnie nową wersję swojego moda efektów cząsteczkowych. Zgodnie z opisem poprawia on wizualne efekty deszczu, mgły, iskier, śniegu oraz wybuchów.

Przed zainstalowaniem modyfikacji należy wziąć pod uwagę, że nie współpracuje on z Witcher Lightning Mod i STML. W związku z tym autor sugeruje połączenie ich z Merger Mod.

Najnowsza wersja moda poprawia efekty ognia w tym wygląd działania znaku Igni, dzięki czemu bardziej przypomina on ten, który został zaprezentowany w Demo Wiedźmina zaprezentowanego na E3.

Jeżeli zatem lubicie detale to ten mod jest dla was. Na słabszych maszynach modyfikacja może powodować spadki klatek ze względu na zwiększenie zapotrzebowania na moc karty graficznej.

A skoro jesteśmy już przy modach do Wiedźmina to Sir Reaperrz Custard McButtfuck Esq udostępnił najnowszą aktualizację moda Wiedźmin 3 Enhanced Edition. Poprzednia wersja została udostępniona w styczniu. Dla niewtajemniczonych mod znacznie rozbudowuje mechanikę rozgrywki. Dzięki niemu mamy do dyspozycji masę nowych statystyk oraz oznaczeń naszych działań w świecie gry. Dodatkowo poszerza on oryginalny system walki zmieniając nieco ich zasady m.in. srebrny miecz wymagany jest tylko przy walkach z określonymi wrogami.

W najnowszej wersji część przedmiotów otrzymała nowe statystyki, działanie bomb zostało usprawnione włącznie z celowaniem. Od teraz można także wyprowadzać kontry do kontrataków.

Modyfikację można pobrać TUTAJ

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię