Strona głównaWiadomościCorsair prezentuje nowe fotele dla graczy - T2 Road Warrior i T1...

Corsair prezentuje nowe fotele dla graczy – T2 Road Warrior i T1 Race

Wygoda w trakcie długich posiedzeń przed ekranem monitora to kwestia niezwykle ważna. Dlatego na popularności coraz bardziej zyskują fotele dedykowane graczom. Nowe modele tego typu zaprezentowała firma Corsair.

W ofercie pojawił się jeden całkowicie nowy model – T2 Road Warrior oraz zaktualizowana wersja T1 Race. W obu przypadkach mówimy o krzesłach z metalową ramą, miękką poliuretanową pianką, ekologiczną skórą i siłownikiem gazowym czwartej klasy. Krzesła dostępne będą w kolorach: czarnym, czarno-czerwonym, czarno-niebieskim, czarno-białym i czaro-żółtym. W obu w zestawie znajdziemy też poduszki pod fragment lędźwiowy kręgosłupa i kark.

Corsair T2 Road Warrior to krzesło stworzone z myślą o nieco większych osobach. Maksymalna wysokość siedziska to aż 60 cm. Krzesło jest przy tym w stanie wytrzymać obciążenie ponad 135 kilogramów. W przypadku zaktualizowanego modeli T1 Race mówimy o maksymalnej wysokości 52 cm i wadze do 120 kg. Co ciekawe, pierwszy z modeli ma mniejsze siedzisko – 50 x 56 cm w porównaniu do 56 x 58 cm w T1 Race. Model T2 pozwala na pochylenie siedziska maksymalnie o 17 stopni i oparcia w zakresie od 90 do 170 stopni. Z kolei w T1 oparcie pochylimy nawet o 180 stopni, ale siedzisko już tylko o 10 stopni.

Ceny krzeseł to odpowiednio 400 dolarów za T2 Road Warrior i 350 dolarów za T1 Race.

Źródło: Tom’s Hardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię