Strona głównaGryAktualnościCrash Bandicoot 4 - czy właśnie poznaliśmy datę premiery?

Crash Bandicoot 4 – czy właśnie poznaliśmy datę premiery?

Od kilku dni trwają spekulacje co do losów Crash Bandicoot 4. Zrzuty ekranu, które pojawiły się w internecie, nie tylko potwierdzają przypuszczenia, ale podają nawet datę premiery.

Na kultowym w pewnych kręgach forum 4chan znalazły się screeny, które rzekomo mają pochodzić z trailera Crash Bandicoot 4. Ta część miałaby mieć podtytuł It’s About Time. Na jednym z nich widzimy datę premiery – 9 października 2020.

Crash Bandicoot 4 data premiery
4chan

Oprócz tego, ze zrzutów możemy wyczytać, że gra może mieć mocne powiązania z Microsoft Xbox, bo logo tej konsoli znajduje się na jednym z nich. Na grafikach widzimy też postaci, które znamy z poprzednich gier tej serii – na przykład Coco, młodszą siostrę Crasha, oraz szczegóły kilku poziomów gry.

Crash Bandicoot 4 poziom
4chan

Zebrane screeny to kolejny dowód na prace nad grą. Poprzedni to chociażby rating wiekowy z Tajwanu i okładki da PS4 i Xbox One.

Zobacz: Nowy Crash zapowiedziany za pomocą puzzli?

Studio Toys for Bob, które powinno być odpowiedzialne za grę, na 22 czerwca planuje pokaz nowej gry. To właśnie wtedy powinniśmy prawdopodobnie zobaczyć nowego Crash Bandicoot 4 “w akcji”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię