Strona głównaWiadomościCrash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutuje na PC

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutuje na PC

Skończył się okres, w których Crash Bandicoot N. Sane Trilogy było tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4. Activision potwierdziło, że w tym roku jamraj pasiasty pojawi się między innymi na PC-tach.

Tak, jeśli nie wiedzieliście, to Crash wcale nie jest lisem. To jamraj pasiasty, który występuje głównie na południowym wybrzeżu Australii i na Tasmanii. Ale nie o tym miałem pisać. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutowało na konsoli PS4 w czerwcu 2017 roku i zostało ciepło przyjęte przez graczy. Przez wiele miesięcy produkcja traktowana była jako ekskluzywna. Ale ten czas już minął. W lipcu tego roku odświeżone przygody Crasha pojawią się również na PC-tach, Switchu i XOne.

Przy okazji będzie to debiut Crasha na komputerach. Do tej pory żadna gra z jamrajem pasiastym nie była obecna na blaszakach. Mam nadzieję, że z tej okazji Activision przygotuje coś wyjątkowego. Nie obraziłbym się na jeszcze lepszą grafikę lub pełną obsługę 4K, ale już sama obecność Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PC jest dla mnie świetną wiadomością.

Najlepiej sprzedający się remaster w historii PS4 zadebiutuje na Steamie dokładnie 10 lipca tego roku!

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię