Strona głównaWiadomościThe Division 2 - oficjalny komunikat prasowy wyciekł do Internetu

The Division 2 – oficjalny komunikat prasowy wyciekł do Internetu

Ubisoft oficjalnie zapowiedział The Division. Deweloperem jest Massive Entertainment we współpracy z Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest i Ubisoft Shanghai. Druga część gry będzie wykorzystywała Snowdrop Engine, co pomoże zespołowi programistów zrealizować swoje marzenia dotyczące tego tytułu.

Ubisoft również potwierdził, że The Division 2 będzie obecny na targach E3 2018. Jednak wbrew temu, co zapowiadano wcześniej gra nie wyjdzie w tym roku.

Poniżej komunikat prasowy, który przedwcześnie wyciekł do Internetu:

Dziś mamy dla Ciebie ważną informację od zespołu programistów odpowiedzialnych za Tom Clancy’s The Division.

Ostatnie lata były niesamowite dla zespołu Massive. Kiedy zaczynaliśmy pracować nad The Division, od razu było dla nas jasne, że mamy tu coś wyjątkowego i coś, co naprawdę chcieliśmy zrobić od samego początku. Wiedzieliśmy również, że bez twojej pomocy nie uda nam się osiągnąć tego ambitnego celu.

Od premiery The Division dwa lata temu pozostaliśmy wierni tej filozofii. Wielokrotnie wykorzystywaliśmy okazje do kontaktu z Tobą. Czy to przez transmisje na żywo, ankiety czy po prostu przez media społecznościowe. Wprowadzenie publicznego serwera testowego było sposobem na natychmiastowe uzyskanie opinii od użytkowników, zanim wprowadzimy nowe rozbudowane funkcje lub wprowadzimy zmiany w mechanice gry. Nigdy nie przestaliśmy się starać, aby The Division była jeszcze lepsza, a nasza najnowsza aktualizacja 1.8 jest świadectwem tego, jak traktujemy Twoją opinię i wsparcie podczas produkcji gry.

Wszystkie te możliwości i zdobyte doświadczenia poprawiły również działanie naszego zespołu. Staliśmy się szybsi i dzięki temu możemy lepiej reagować na Twoją opinię.

Jednakże, kiedy wydaliśmy naszą grę w 2016 roku, było dla nas jasne, że był to tylko początek rozdziału znacznie większej sagi, więc cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami informacjami na temat tego, co czeka w The Division Universe.

Z przyjemnością ogłaszamy, że pracujemy obecnie nad The Division 2 Tom Clancy. Produkcja gry została powierzona Massive Entertainment, które ściśle współpracuje z Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest oraz Ubisoft Shanghai. Division 2 będzie oparty na zaktualizowanej wersji Snowdrop Engine, który pomoże nam zrealizować nasze ambicje dotyczące tytułu. Co ważniejsze, możemy również wykorzystać całe doświadczenie zdobyta w ciągu ostatnich dwóch lat i mieć pewność, że wszystko pójdzie dobrze.

Ale to nie wszystko. Pierwsza część gry dostanie w najbliższym czasie dwie aktualizacje, które będą wydarzeniami globalnymi. Dołącz, więc do misji o legendarnym poziomie trudności, które pozwolą na nowo odkryć Nowy Jork. Co więcej od czerwca 2018 gracze będą mogli zagrać w „Crests”, które pozwolą zdobyć osiągnięcia odblokowujące nagrody w Division 2.

Zespoły deweloperskie są niezwykle wdzięczne za wparcie w ciągu ostatnich dwóch lat i nie możemy doczekać się, aby pokazać Wam, co zaplanowaliśmy na targi E3 2018, które odbędą się w czerwcu.

Gdy będziemy mieli kolejne szczegóły dotyczące nowej gry damy Wam znać.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię