Strona głównaWiadomościHardwareCreative Aurvana Trio LS - pierwsze słuchawki douszne z przetwornikami w technologii...

Creative Aurvana Trio LS – pierwsze słuchawki douszne z przetwornikami w technologii LSR

Singapur 19 sierpnia 2021 r. – Creative Technology prezentuje nowe słuchawki douszne Creative Aurvana Trio LS.

To już kolejny model słuchawek dousznych z popularnej serii Aurvana Trio, a pierwszy, w którym wykorzystano technologię budowy przetworników z płynnej gumy silikonowej (LSR). Wykorzystanie nowej technologii pozwala na dokładniejsze wysterowanie przetworników i uzyskanie niskiego współczynnika THD co w następstwie przekłada się na bardzo dobrą, bezstratną jakość dźwięku. Creative Aurvana Trio LS zachowuje swoją solidną i  elegancką konstrukcję, tak charakterystyczną dla tej serii.

 

Liquid Silicone Rubber (LSR)

Słuchawki Creative Aurvana Trio LS zostały zaprojektowane przy użyciu technologii Liquid Silicone Rubber (LSR), innowacyjnej technologii, która eliminuje niespójności w działaniu przetworników spowodowane tradycyjnym procesem klejenia, które stosowane jest w większości słuchawek. Z przetwornikami LSR słuchawki posiadają dużo lepszą obsługę mocy, dużo większą spójność, zwykle dwukrotnie większą amplitudę w porównaniu do innych przetworników słuchawkowych, a także bardzo niskie THD przy wysokim poziomie głośności. Poziomy ciśnienia akustycznego SPL są bardzo wyrównane, zwykle w granicach tolerancji 1,5 dB pomiędzy przetwornikami.

 

Ząbkowany przewód

Zestaw słuchawkowy został wyposażony w specjalne zaprojektowane przewody, które zostały tak wykonane, by zminimalizować przenoszenie drgań na obudowę słuchawek podczas pocierania przewodu o inne powierzchnie, np. ubranie.

 

Pilot z mikrofonem

Zestaw został wyposażony w pilot do sterowania z wbudowanym, wielokierunkowym, mikrofonem typu MEMS. Pilot został umieszczony na przewodzie po prawej stronie. Przy pomocy pilota możemy odbierać połączenia telefoniczne lub sterować odtwarzaczem muzycznym.

 

Komfort

Dla komfortu użytkowania producent dostarcza wraz z zestawem różnych rozmiarów silikonowych wkładek dousznych. Słuchawki dla komfortu noszenia posiadają magnesy, które zostały  umieszczone po zewnętrznej stronie słuchawek.

 

Certyfikat Super X-FI

Słuchawki Aurvana Trio LS posiadają certyfikat Super X-Fi. Oznacza to, że zestaw słuchawkowy został przystosowany i dostrojony do współpracy z urządzeniami Super X-Fi, takimi jak np. przedwzmacniacz słuchawkowy SXFI AMP. Współpraca słuchawek z urządzeniami typu SXFI AMP zapewnia odbiór dźwięku, w taki sposób, jakbyśmy odsłuchiwali dźwięk wydobywający się bezpośrednio z wielogłośnikowego zestawu Hi-Fi.

 

Cena i dostępność

Zestaw słuchawkowy Creative Aurvana Trio LS kupisz za 189zł.

Potrzebujesz więcej informacji odwiedź stronę produktu: www.creative.com/triols

 

DANE TECHNICZNE:

 

Słuchawki/Przetworniki:

  • 9,3 mm przetwornik typu LSR
  • Impedancja 32 ohm
  • Czułość 110 dBA przy 1mW
  • Pasmo przenoszenia 20Hz – 20KHz

Mikrofon:

  • Wielokierunkowy mikrofon MEMS
  • Pasmo przenoszenia 100 Hz – 10 kHz
  • Czułość (1 kHz) -42 dBV / Pa

Interfejs audio:

  • Czteropolowy Jack „L” 3,5 mm CTIA

Długość przewodu:

  • Długość przewodu 1,155m

Waga:

  • 18,6g

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię