Strona głównaWiadomościAkcesoriaCreative HS-720 V2 - nowe słuchawki do pracy i zabawy

Creative HS-720 V2 – nowe słuchawki do pracy i zabawy

Creative udostępnia rozwiązanie, które powinno pomóc w komunikacji podczas pracy i grania w trakcie pandemii – zestaw słuchawkowy HS-720 V2.

Creative HS-720 komunikuje się z komputerami PC i Mac za pomocą złącza USB i szybkiego plug-and-play. Zestaw wyposażono w mikrofon pojemnościowy z funkcją aktywnej redukcji szumów. Oprócz tego, HS-720 V2 posiadają, znaną z o wiele droższych modeli, funkcję nasłuchiwania i zbierania odgłosów otoczenia, z przekazywaniem ich do słuchawek.

Zobacz: Creative SBS E2900 – głośniki nie tylko dla gracza [test]

Ma to umożliwiać rozmowę z współpracownikami siedzącymi obok, bez konieczności zdejmowania słuchawek. Zestaw jest w pełni kompatybilny z popularnymi programami, takimi jak Teamsy, Skype, Zoom, WebEx oraz innymi.

Creative HS-720 V2

Na kablu łączącym słuchawki z komputerem znajduje się pilot sterujący, którym obsłużymy najważniejsze funkcje, jak głośność, wyciszanie mikrofonu, odbieranie połączeń przychodzących oraz sterowanie multimediami (odtwarzanie i pauza). Waga słuchawek to około 135g. Jeśli chodzi o najważniejsze, czyli jakość dźwięku, to wewnątrz słuchawek znajdują się przetworniki neodymowe, oferujące pasmo przenoszenia w zakresie od 20 Hz do 20 kHz.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię