Strona głównaWiadomościCrysis Remastered - ray tracing na konsoli Xbox One X i Playstation...

Crysis Remastered – ray tracing na konsoli Xbox One X i Playstation 4

Czy pójdzie na tym Crysis – Wszyscy znamy to stwierdzenia i przez bardzo długi okres, faktycznie komputery nie radziły sobie z zaawansowaną oprawą graficzną, jaką charakteryzował się ten tytuł. Aktualnie czekamy na jego wersję zremasterowaną Crysis Remaster, która zapowiada się coraz ciekawiej.

Pierwszy Crysis w dniu swojej premiery wyznaczał całkowicie nowy standard w oprawie graficznej. Praktycznie nie istniał wtedy żaden komputer zdolny do udźwignięcia tak zaawansowanej grafiki.

Nowy Crysis Remasteres, też chce podążać śladami swojego poprzednika i dostaje coraz to nowsze rozwiązania techniczne. Najnowszym jest śledzenie promieni, które to udało się deweloperom zaimplementować na konsole aktualnej generacji. Nie jest ono tak zaawansowane, jak na pecetach, ale to nadal duże osiągnięcie. Gracze oczywiście będą mieć wybór, czy chcą grać z tą opcją włączoną, czy nie. Najnowszy Crysis ma oferować trzy tryby wyświetlania grafiki, więc gracze konsolowi, będą mogli zdecydować, w jakiego Crysisa chcą zagrać. Poniżej prezentujemy materiał wideo pokazujący ray tracing w wykonaniu konsol

Tytuł ma zadebiutować 18 września na komputerach PC oraz na konsolach PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię