Strona głównaWiadomościFrank Azor z firmy AMD zapowiada, że jutro ma wydarzyć się coś...

Frank Azor z firmy AMD zapowiada, że jutro ma wydarzyć się coś ważnego

Frank Azor w firmie AMD piastuje stanowisko Chief Gaming Architect and Marketing. Zamieścił on dzisiaj na swoim koncie Twitter, długą wiadomość, która to zapowiada, że jutro (10 września) firma AMD, będzie miała bardzo ważną wiadomość dla graczy.

Spodziewamy się, że AMD ujawni nowe informacje o kartach graficznych z rdzeniem Big Navi, lub może pojawią się informacje dotyczące procesorów AMD wykorzystujących architekturę Zen3. Jaką formę przyjmie to oświadczenie, tego nie wiemy, może to będzie po prostu aktualizacja mapy AMD Battle Arena w grze Fortnite. Ostatnio AMD sponsorowało streamera discovered, który grał na tej planszy i odkrywał nowe informacje dotyczące nowych kart graficznych AMD. Jedną z informacji, jaką ujawnił to nazwa nowych układów graficznych RX 6000.

Takie zagrania marketingowe ze strony AMD, mają tylko jeden cel. Odwrócić uwagę ludzi od najnowszych kart graficznych Nvidii, które to zastały zaprezentowane 1 września. Czy faktycznie jutro zobaczymy nowe informacje dotyczące nowych kart graficznych AMD? Tego nie wiemy, ale spodziewamy się firma AMD, będzie teraz dużo agresywniej promować swoje nowe karty graficzne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię