Strona głównaGryAktualnościCrysis Remastered na nowym screenie w rozdzielczości 8K

Crysis Remastered na nowym screenie w rozdzielczości 8K

Crytek zapowiada koniec oczekiwania na Crysis Remastered w wersjach na PC i konsole nowym screenshotem, w rozdzielczości 8K.

Crysis, legendarna pierwszoosobowa strzelanka, była znana z tego, że wyciskała siódme poty z komputerów pod koniec lat 2000. Ostatnio zapowiedziano jej zremasterowaną wersję, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. 

Zobacz: Crysis Remastered – nowy zwiastun prezentuje płynną rozgrywkę na Switchu

Pierwotnie Crysis Remastered miał się ukazać w lipcu, ale pierwsze przecieki dotyczące gry wywołały u graczy negatywne reakcje. Wielu z nich zgłaszało wątpliwości, że gra nie wygląda jak na 2020 przystało. Crytek usłyszał te głosy i opóźnił wydanie na konsolach, dając twórcom remastera więcej czasu na dopracowanie szczegółów. Od tamtego momentu prace toczą się w ciszy, a nawet tajemnicy. Jedyna gra, która oparła się opóźnieniu – bo chyba nie potrzebowała aż tak idealnej grafiki – to wersja na Nintendo Switch.

Ostatnio jednak Crytek odezwał się na Twitterze, pisząc, że oczekiwanie już prawie dobiegło końca, a dowodem na te słowa ma być… screenshot w rozdzielczości 8K. Screena możecie otworzyć i pobrać klikając na poniższego tweeta.

Prezentuje on Nomada w słynnym nano-kombinezonie. Zdecydowanie screenshot pokazuje już taki poziom szczegółowości jakiego oczekują gracze. Widać nawet każde pojedyncze włókno kombinezonu. Wygląda więc na to, że oczekiwanie powoli się kończy, a decyzja o opóźnieniu premiery była słuszna.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię