Strona głównaGryAktualnościCS GO - Youtuber stworzył fałszywe hacki by karać cheaterów

CS GO – Youtuber stworzył fałszywe hacki by karać cheaterów

Nikt nie lubi cheaterów, a CS GO ma z nimi wyjątkowy problem. Jeden z Youtuberów postanowił zemścić się na kilku takich przypadkach.

Youtuber tworzący pod nickiem ScriptKid stworzył oprogramowanie udające hack do CS GO. Używający go gracze nagle tracili kontrolę nad tym, że spadali z mapy lub wyrzucali broń. 

Jeśli poświęciliście choć trochę czasu na grę w tytuły oparte na rywalizacji, to prędzej czy później musieliście trafić na przypadek jakiegoś cheatera. To nigdy nie jest fajne. Ale za to oglądanie jak potencjalni oszuści muszą zmierzyć się ze sprawiedliwością to całkiem dobra rozrywka. Dzięki ScriptKid przysłowiowa karma dopadła kilku takich gagatków. Efekty jego działań możecie zobaczyć na poniższym filmiku:

ScriptKid stworzył podobne oprogramowanie do kilku gier. Miesza ono w sterowaniu i karze tych, którzy pobrali je z zamiarem zepsucia innym rozgrywki. Może na przykład zamienić amunicję cheatera na ślepaki, uniemożliwiać im otwieranie drzwi, a nawet przejąć całkowitą kontrolę nad danym graczem. W efekcie widzimy jak kilku gagatków rzuca się z wieżowca na mapie Vertigo.

Zobacz: Youtuber, który dostał bana za oszukiwanie w Fortnite wrócił. Dostał kolejnego bana

W poprzedniej wersji program stworzony przez ScriptKida rzucał graczowi granat pod nogi albo pozbawiał go broni gdy ten znajdował się w ogniu karabinów wroga. Co ciekawe, ScriptKid sam może potem ocenić mecz danego użytkownika, bo oprogramowanie wysyła mu zapis spotkania. Podobno na promocję oprogramowania przez Google Ads wydano sporą sumę, więc widać, że autor jest oddany sprawie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię