Advertisement
Strona głównaGryAktualnościNowa operacja w CS:GO! Oto Shattered Web

Nowa operacja w CS:GO! Oto Shattered Web

Po 2 latach długiego oczekiwania w końcu Valve wprowadziło nową operację do Counter-Strike’a Global Offensive. Otrzymała ona nazwę Shattered Web i wprowadza sporo zmian i nowych elementów do strzelanki.

Każdego tygodnia (a w sumie ma ich być aż 16) nabywcy przepustki sezonowej otrzymywać będą dostęp do 6 nowych misji do wykonania w dowolnej kolejności. Zrobienie 33 z nich zapewni nam srebrną odznakę, 66 złotą, a wszystkich 100 diamentową odznakę. Ale to nie wszystko.

Nowa operacja to też nowe skiny do broni, naklejki, grafitii, a także… skiny do postaci. Tak, w CS:GO pojawiły się skiny do sterowanych przez nas postaci. Po zdobyciu ich możliwe będzie zdefiniowanie w każdym meczu czy chcemy korzystać z domyślnego wyglądu dla danej mapy, czy też wybranego przez siebie. Co ciekawe, skiny do postaci mają też własne komendy głosowe.

CS:GO skiny do postaci

A co z nowymi skinami? Tych jest naprawdę sporo. W sumie Valve dodało do gry aż cztery nowe skrzynie – Shattered Web, Norse, St Marc oraz Cabals. Trzy ostatnie zawierają po 18 skinów. Z kolei Shattered Web to 17 skinów do pistoletów i karabinów oraz trzy zupełnie nowe noże – Skeleton Knife, Nomad Knife, Survival Knife oraz Paracord Knife.

Zobacz: Nowe skrzynki w CS:GO. Tak wyglądają skiny Shatterde Web, St Marc, Norse oraz Canals

Oprócz tego pojawiły się też trzy nowe mapy:

  • Jungle – stworzona przez społeczność dla trybu Danger Zone,
  • Lunacy – ze zmniejszoną grawitacją dla trybu Latający Skaut,
  • Studio – tradycyjna mapa z dwoma bombsite’ami.

Przepustka sezonowa Shattered Web kosztuje 56,99 zł. Zadania w ramach nowej operacji mogą wykonywać wszyscy, ale tylko nabywcy pakietu otrzymają za to nagrody.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię