Strona głównaGryCS:GO w wersji offline za darmo na Steam

CS:GO w wersji offline za darmo na Steam

Już dziś wystartuje ciekawa promocja dla fanów strzelanek. Najnowszą odsłonę Counter-Strike’a będziemy mogli przetestować bez ukrytych kosztów.

Piekło chyba zamarzło albo Gabenowi uderzyła palma do głowy. Na stronie internetowej blog.counter-strike.net udostępniono iście intrygującą informację. Jedna z najpopularniejszych gier esportowych Counter-Strike: Global Offensive pojawi się na Steam w darmowej wersji offline. Podobno ma to związek z nadchodzącym turniejem FACEIT Major, ale może chodzi o coś więcej, niż zwykłą propagandę.

Byle nie wprowadzać nikogo w przesadną ekstazę, bezpłatna wersja narzuca sporo ograniczeń względem użytkowników. Pozwala rozgrywać mecze wyłącznie w trybie offline, co oznacza, że rundkę CT kontra Terro odpalimy w ramach lokalnej sieci LAN lub tworząc prywatny serwer z botami. Mimo wszystko, daje to szansę zapoznania się z tytułem przed zakupem pełnej wersji gry.

A kto nie będzie miał ochoty pograć offline także skorzysta z promocji, bowiem będzie mógł uruchomić transmisję z międzynarodowych turniejów przez zintegrowany z grą kanał GOTV.

Początek promocji zaplanowany jest na dzisiejszy wieczór około godziny 19:00. Prawdopodobnie akcja zakończy się wraz z ostatnim meczem FACEIT bądź przy odrobinie szczęścia do końca świata i jeden dzień dłużej…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię