Strona głównaGryEA opóźnia premierę Battlefield V

EA opóźnia premierę Battlefield V

EA na swojej stronie internetowej poinformowało dzisiaj graczy, że przesuwa datę premiery Battlefield V. Swoją decyzję tłumaczy dużą popularnością gry i koniecznością wykorzystania dodatkowego czasu na dokonanie ostatecznych poprawek w kodzie i jego doszlifowanie.

Wygląda na to, że przeprowadzone w ostatnim czasie testy Battlefild V spełniły swoje założenie. EA i DICE otrzymało wiele zgłoszeń i uwag na temat rozgrywki. Część zmian, takich jak dostosowanie tempa rozgrywki, poprawa widoczności żołnierzy będziemy mogli przetestować podczas kolejnych testów beta, które rozpoczynają się już 6 września. EA spodziewa się, że testy przyniosą kolejną duża ilość zgłoszeń od graczy, co pozwoli wyłapać większość błędów. W związki z tym daje sobie czas na dokonanie kolejnych poprawek.

Dzięki takiemu podejściu EA zaoszczędziło sporo na wypłatach dla testerów. Według mnie przesunięcie premiery jest dobrym posunięciem. Dzięki temu otrzymamy produkt pełnowartościowy i dopasowany do naszych potrzeb. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Nowa data premiery została wyznaczona na 20 listopada 2018. A jakie jest Wasze zdanie na temat przestawiania premiery? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię