Strona głównaGryAktualnościCSGO zaliczyło 1,4 miliona jednoczesnych graczy

CSGO zaliczyło 1,4 miliona jednoczesnych graczy

W miniony weekend w popularną strzelankę grało jednocześnie 1,4 miliona graczy. Jest to zasługa kampanii w mediach społecznościowych oraz planów wydania przez Valve CSGO 2.

Według informacji przekazanych przez serwis Eurogamer pobicie rekordu jest zasługą kampanii przeprowadzonej na Twitterze. Gracze chcieli zwrócić uwagę, że CSGO nie umarło. Jak widać przyniosło to efekty. W szczytowym momencie jednocześnie grało 1 470 183 osób. Tym samym został pobity poprzedni rekord z lutego wynoszący 1 308 963 graczy. Na oficjalnym koncie gry pojawiły się nawet podziękowania:

Kolejnym powodem wzrostu popularności gry mogą być niedawne doniesienia na temat CSGO 2. Według plotek gra ma zostać przeniesiona na nowy silnik Source 2. Premiera może odbyć się nawet w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Jak na razie Valve nie potwierdziło tego jednak oficjalnie.

Tak czy inaczej, gracze udowodnili, że CSGO ma nadal bardzo silną społeczność a zainteresowanie grą jest duże, pomimo tego, że konkurencja na rynku strzelanek jest bardzo silna.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię