Strona głównaGryAktualnościResident Evil 4 Remake – do sieci wyciekła pełna wersja gry

Resident Evil 4 Remake – do sieci wyciekła pełna wersja gry

Wygląda na to, że do sieci trafiła finalna wersja Resident Evil 4 Remake. Planowana premiera zaplanowana jest na 24 marca. Radzimy uważać.

Według informacji przekazanych przez Dusk Golema na Twitterze, gra trafiła do niektórych graczy. Jest spore prawdopodobieństwo pojawienia się w sieci spoilerów oraz samej gry. Jeżeli nie chcecie psuć sobie niespodzianki z gry to lepiej uważać. Zalecam również ostrożność dla wszystkich, którzy chcieliby zagrać jeszcze przed premierą. Może to być świetna okazja do zainfekowania komputera i utraty danych lub pieniędzy, zatem lepiej nie szukajcie gry na różnych podejrzanych stronach.

Jak czytamy w poście zamieszczonym powyżej:

Uwaga: Resident Evil 4 Remake jest już w 100% na wolności, ludzie pokazali mi już kilka klipów z różnych lokacji. Nie będę ich udostępniał, ale jeżeli chcecie uniknąć spoilerów, to lepiej zachowajcie ostrożność. Jestem pewien, że Capcom będzie usuwał te materiały, ale i tak sugeruję ostrożność przy przeglądaniu mediów społecznościowych i stron do dzielenia się materiałami wideo z gier.

Premiera Resident Evil 4 Remake odbędzie się 24 marca na PC, PS4, PS5, Xbox Series. Podobnie jak RE Village, tytuł nie będzie dostępny z polskimi napisami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię