Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - aktualizacja 1.52 naprawia wiele bugów i glitchy

Cyberpunk 2077 – aktualizacja 1.52 naprawia wiele bugów i glitchy

CD Projekt nie przestaje wypuszczać kolejnych aktualizacji. Cyberpunk 2077 z patcha na patch staje się coraz lepszy.

O CD Projekcie zrobiło się ostatnio głośno przede wszystkim ze względu na ogłoszenie nowego projektu związanego z Wiedźminem. Nikt oczywiście nie wie, co dokładnie planuje studio. Szybko pojawiły się jednak obawy, że deweloperzy zajmą się kolejną sagą i straci na tym Cyberpunk 2077.

Zobacz: Niedługo ma nastąpić pokaz Star Wars Jedi: Fallen Order 2

Twórcy zapewniali już, że obszerny dodatek do gry dalej powstaje. Jak widać na dzisiejszym przykładzie, możemy też spodziewać się regularnych aktualizacji. Światło dzienne na wszystkich platformach ujrzał właśnie patch 1.52, którego szczegóły opisano na oficjalnej stronie gry.

Jak przystało na aktualizację CP2077, lista zmian jest długa i pełna bugów. Rozwiązano różne rodzaje problemów, od poprawienia UI, aż do wizualnych usprawnień. Jeżeli mieliście jakieś konkretne problemy z grą, najlepiej wejść na stronę gry i zobaczyć, czy zostały one zaadresowane w ostatniej aktualizacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię