Strona głównaGryAktualnościNiedługo ma nastąpić pokaz Star Wars Jedi: Fallen Order 2

Niedługo ma nastąpić pokaz Star Wars Jedi: Fallen Order 2

Electronic Arts szykuje się najwyraźniej do oficjalnej prezentacji. Sequel Star Wars Jedi: Fallen Order ma zawitać na Star Wars Celebration.

Fani Gwiezdnych Wojen mają ostatnio ręce pełne roboty. Disney+ wypuszcza jeden serial za drugim, pierwsze Star Wars Jedi: Fallen Order było świetną grą, a kolejną w tym uniwersum ma dostarczyć nie tylko EA, ale również Respawn Entertainment.

Zobacz: Batman przekroczył 500 milionów w box office

Wygląda na to, że jesteśmy bliżej ujawnienia planów Electronic Arts, niż mogliśmy się spodziewać. Temat sequela powrócił podczas podcastu Games Beat, podczas którego o ewentualny reveal zapytano Jeffa Grubba. Znany dziennikarz i insider w odpowiedzi wskazał na maj.

Myśli fanów Gwiezdnych Wojen powędrowało oczywiście od razu w kierunku 4 maja. Jeff Grubb wyjaśnił jednak, że chodziło mu o Star Wars Celebration, fanowski konwent, który rozpocznie się 26 maja. Jeff jest pewny, że podczas tej imprezy zobaczymy Fallen Order 2.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię