Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - aktualizacja 1.3 i pierwsze oficjalne DLC

Cyberpunk 2077 – aktualizacja 1.3 i pierwsze oficjalne DLC

Po wakacyjnej przerwie, CD Projekt RED uraczył nas kolejnymi nowościami w Cyberpunk 2077. Wszystkie ogłoszono podczas specjalnego streama.

CD Projekt RED wraca do tradycji streamów, podczas których ogłaszane są nowości i zmiany, zmierzające do Cyberpunk 2077. W trakcie pierwszej takiej transmisji po wakacyjnej przerwie ogłoszono między innymi szczegóły pierwszego DLC do gry. Podobnie jak w przypadku pierwszych DLC do Wiedźmina 3, tak i tutaj są to drobne dodatki, mające charakter czysto kosmetyczny.

Cyberpunk 2077 DLC

Najpierw jednak twórcy “pochwalili się” szczegółami aktualizacji do wersji 1.3. To kolejna porcja poprawek dla gry. Co ciekawe, w rozmowie z autorami położono dość duży nacisk na to, jak trudne jest łatanie gry po jej premierze. A co znajdziemy wśród poprawek? Sztuczną inteligencję kotów, mimikę twarzy V w lustrze i naprawę perków… Łącznie poprawek jest ponad 430, dlatego CD Projekt RED nazywa aktualizację największą od premiery gry.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – deweloper brzydko zażartował sobie z graczy

Nowości są trzy i, jak już wspomniałem, są to elementy kosmetyczne – dwie nowe kurtki dla V, nowy pojazd (Quartz Bandit) oraz najbardziej chyba rzucająca się w oczy – wygląd Johny’ego Silverhanda. Chociaż osobiście zdecydowanie wolę ten poprzedni. A Wy?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię