Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - CD Projekt szykuje się na crunch

Cyberpunk 2077 – CD Projekt szykuje się na crunch [AKTUALIZACJA]

Polityka firmy właśnie uległa zmianie. W związku z nadchodzącą premierą Cyberpunk 2077 twórcy pracować będą przez sześć dni w tygodniu.

O crunchu, polityce nadgodzin wśród deweloperów gier, było głośno w zeszłym roku. Wielu twórców zapowiadało wtedy zmiany w swoich firmach. Wśród nich był również CD Projekt, obiecując lepsze warunki dla swoich pracowników, twierdząc że crunch nie jest rozwiązaniem. Teraz sytuacja uległa najwyraźniej sporej zmianie.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – Wiedźmin 3 przekonał CD Projekt do skrócenia gry

Według najnowszego raportu Bloomberga, do pracowników CD Projektu dotarł ostatnio mail informujący o nowym planie pracy. Twórcy będą spędzać teraz przy grze aż sześć dni w tygodniu. Wprowadzono przymusowy crunch dla całej firmy.

Jason Schreier na Twitterze zaznaczył również, że według jego informacji, niektórzy deweloperzy nad grą po nocach pracowali nawet latami. Teraz jest więc to tylko oficjalna, obowiązkowa zmiana dla wszystkich pracowników.

Aktualizacja (30.09, 13:25): Oficjalne oświadczenie w tej sprawie opublikował na Twitterze Adam Badowski:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię