Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - Wiedźmin 3 przekonał CD Projekt do skrócenia gry

Cyberpunk 2077 – Wiedźmin 3 przekonał CD Projekt do skrócenia gry

Dobra wiadomość dla osób, które nie mają ostatnio zbyt dużo czasu na gry. Cyberpunk 2077 długością nie będzie przypominał Wiedźmina.

Jak przystało na grę z otwartym światem, Cyberpunk 2077 będzie oferował sporo różnych rzeczy do roboty. Wygląda jednak na to, że sama kampania nie będzie aż tak długa jak w przypadku Wiedźmina. Temat rozwinął ostatnio Patrick K. Mills, quest designery w CD Projekt Red.

Zobacz: Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka – premiera już w przyszłym miesiącu

Mills przyznał, że statystyki Wiedźmina 3 potwierdzają bardzo znany trend wśród gier AAA. Mnóstwo ludzi włączyło ich popularnego RPG-a i spędziło w nim dużo czasu, ale nigdy nie dotarło do samego końca. „Chcemy, żebyś poznał całą historię, więc skróciliśmy nieco główny wątek fabularny” – dodał Mills.

Kampania w Cyberpunku 2077 może więc być osiągalna dla znacznie większej ilości graczy. Spragnieni contentu fani stworzonego przez CD Projekt uniwersum będą pewnie mogli zniknąć w otwartym świecie na dziesiątki godzin. Jak widzieliśmy już po pierwszych gameplayach, gra oferuje sporo znajdziek i zadań pobocznych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię