Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – CDPR potępia groźby śmierci pod adresem deweloperów

Cyberpunk 2077 – CDPR potępia groźby śmierci pod adresem deweloperów

Wczoraj gracze otrzymali smutną wiadomość o kolejnym opóźnieniu premiery Cyberpunk 2077. Niektórych graczy jednak za bardzo poniosło i grozili deweloperom śmiercią. Andrzej Zawadzki potępia takie zachowania.

Wygląd na to, że część społeczności graczy zdecydowanie powinna zająć się innym hobby, a z pewnością przestać udzielać się w internecie. Po ogłoszeniu przez CDPR kolejnego opóźnienia premiery Cyberpunk 2077, deweloperzy otrzymali pogróżki. Swoje stanowisko przedstawił Andrzej Zawadzki we wpisie na Twitterze.

Zobacz: Jason Schreier – w firmie panuje totalny crunch

Chcę odnieść się do jednej rzeczy w kwestii opóźnienie CyberpunkGame. Rozumiem, że czujesz się zły, rozczarowany i chcesz wyrazić swoją opinię na ten temat. Jednak wysyłanie pogróżek i straszenie śmiercią twórcom gry jest absolutnie niedopuszczalne i po prostu złe. Jesteśmy ludźmi, takimi jak Ty.

Obecnie premiera gry zapowiedziana jest na 10 grudnia, a nie 19 listopada. Zespół potrzebuje więcej czasu ze względu na konieczność testowania gry na kilku rożnych platformach, co powoduje problemy z wprowadzaniem poprawek.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię