Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: Co z polskim dubbingiem?

Cyberpunk 2077: Co z polskim dubbingiem?

Wszystkie materiały promujące najnowszą produkcję studia CD Projekt, Cyberpunk 2077 prezentowane są w języku angielskim. Czy mamy szansę na polską wersję językową w jakości znanej z serii Wiedźmin? Wygląda na to, że wiele w temacie polskiego dubbingu Cyberpunk 2077 dowiemy się już w kolejny weekend.

W dniach 27-29 września, odbędzie się Festiwal Komiksu w Łodzi, podczas którego zostanie zorganizowany panel dyskusyjny na temat polskiej wersji Cyberpunk 2077. O pracach nad polską lokalizacją gry porozmawia reżyser Adam Badowski oraz producent lokalizacji Mikołaj Szwed.

Co więcej w spotkaniu wezmą również udział niektórzy z aktorów głosowych biorący udział w produkcji gry. Panel rozpocznie się w sobotę 28 września o godzinie 16:00. Jak możemy przeczytać w komunikacie prasowym:

Wstęp na nie będą miały osoby posiadające ważny bilet na festiwalową sobotę lub dwudniowy karnet.

To właściwy moment żeby obstawiać nazwiska aktorów, których usłyszymy w produkcji. Ja rzucę na początek: Szczęsny, Blumenfeld, Kopczyński, Dedek, Press, Zbrojewicz. Wrzucajcie swoje typy  a za jakiś czas sprawdzimy  ile mamy strzałów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię