Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - wszystkie cutscenki w pierwszej osobie, nawet seks

Cyberpunk 2077 – wszystkie cutscenki w pierwszej osobie, nawet seks

Zaprezentowany kilka dni temu gameplay z Cyberpunk 2077 wywołał lawinę dyskusji. Gracze rozmawiają nie tylko na temat grafiki w grze, ale także o cutscenkach. Te mają być w całości prezentowane z perspektywy pierwszej osoby.

Cutscenki to bardzo ważny element każdej gry. To dzięki nim poznajemy ważne dla danej fabuły chwile. W Wiedźminie były one prezentowane z perspektywy trzeciej osoby. Jednak w zaprezentowanym pod koniec tygodnia gameplayu z Cyberpunk 2077 gracze zauważyli, że wszystkie sceny są pokazywane z perspektywy pierwszej osoby, czyli z oczu głównego bohatera. Czy tak będzie zawsze?

Zobacz: CD Projekt RED stworzy więcej gier w uniwersum Wiedźmina i Cyberpunk

Tak, wygląda na to, że tak będzie zawsze. Jeden z graczy zapytał o to na oficjalnym koncie Cyberpunk 2077 na Facebooku i otrzymał jednoznaczną odpowiedź:

– W Cyberpunk 2077 immersja jest dla nas bardzo ważna, więc tak, wszystkie cutscenki są z perspektywy pierwszej osoby.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – “deep dive” nagrano z użyciem ray tracingu. Wiemy na jakiej karcie

Po tym gracz zapytał, czy tyczy się to również scen seksu, których w grze ma nie brakować. I tutaj również otrzymał odpowiedź. Sceny seksu również będą prezentowane z perspektywy pierwszej osoby. Taka decyzja nie spodobała się wszystkim graczom. Część podkreśla, że w takim przypadku cały system tworzenia postaci nie ma sensu, bo i tak nie będziemy oglądać głównego bohatera. Sam poczekam z osądami do momentu zagrania w Cyberpunk 2077. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nastąpi to już 16 kwietnia 2020 roku.

fot. Shavod

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię