Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – czy można zmienić wygląd postaci w trakcie gry?

Cyberpunk 2077 – czy można zmienić wygląd postaci w trakcie gry?

Cyberpunk 2077 ma mocno rozbudowany kreator postaci, w którym możemy zdecydować nawet o tym jakie włosy łonowe będzie mieć V. Co jednak w sytuacji gdy w czasie gry chcielibyśmy coś poprawić?

Większość gier RPG pozwala na początku gry wykreować własną postać, której wygląd możemy w mniejszym lub większym stopniu dopasować samodzielnie. Podobnie jest w Cyberpunk 2077, który umożliwia stworzenie niemal dowolnej postaci wliczając w to Harolda – pana o dziwnym uśmiechu znanego z memów i stockowych zdjęć. Jednak o ile w takim Wiedźminie, Skyrim czy Falloucie możemy dokonać poprawek w wyglądzie naszej postaci, tak już nie zrobimy tego w Cyberpunk.

Cyberpunk 2077

Tak, pomimo tego, że gra pozwala na modyfikacje ciała, wszczepianie drugiego serca, ukrytych ostrzy w ręce to już nie pozwala na przycięcie paznokci czy zmianę fryzury. I tak w mieście gdzie styl jest wszystkim gracz może jedynie zmienić ubranie.

Zobacz: Nowy tryb w Fortnite to w zasadzie kopia Among Us

Jest to dość niezrozumiałe ponieważ w Wiedźminie 3 Geralt mógł odwiedzać balwierza i zmieniać fryzurę oraz zarost na twarzy, które z czasem rosły. Możliwe, że opcja zmiany wyglądu będzie udostępniona w ramach darmowego DLC, jednak jak na razie to CDPR ma inne rzeczy do zrobienia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię