Strona głównaGryAktualnościNowy tryb w Fortnite to w zasadzie kopia Among Us

Nowy tryb w Fortnite to w zasadzie kopia Among Us

LTM-ów w Fortnite ciąg dalszy. Twórcy najnowszego dodatku do popularnego battle royale wyraźnie inspirowali się Among Us.

LTM, Limited-time mode, to znany sposób Epic Games, żeby urozmaicić nieco rozgrywkę w Fortnite. Od jakiegoś czasu deweloperzy otworzyli się na pomysły społeczności, udostępniając publice najciekawsze pomysły graczy.

Zobacz: Survival horror The Callisto Protocol jest osadzony w świecie PUBG

Najnowszym projektem jest Spy Within i polega na odnalezieniu dwóch szpiegów w grupie 10 graczy. Bezpieczni gracze muszą wykonywać porozrzucane po mapie zadania, żeby zebrać odpowiednią ilość punktów potrzebną do zwycięstwa, jednocześnie nie dając się wyeliminować przez szpiegów. Uczestnicy mogą również zwołać spotkanie, żeby przedyskutować temat potencjalnego szpiega i zagłosować na najbardziej podejrzanych graczy.

Brzmi znajomo, prawda? Among Us dorobiło się interesującej konkurencji. Epic Games dodatkowo zachęca do grania w nowy tryb zestawem zadań ekskluzywnych dla Spy Within. Wykonanie kilku wyzwań odblokowuje glider, deskorolkę, i skin do broni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię