Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - znamy datę premiery! W grze pojawi się Keanu Reeves

Cyberpunk 2077 – znamy datę premiery! W grze pojawi się Keanu Reeves

Zgodnie z przewidywaniami, konferencja Microsoftu na E3 2019 nie mogła się obyć bez akcentu poświęconego nowej produkcji CD Projekt RED – Cyberpunk 2077. Na konferencji zaprezentowano nowy trailer polskiej produkcji… zakończony ogromną niespodzianką.

Ale to nie trailer Cyberpunk 2077 jako taki wywołał największe zaskoczenie zebranych na widowni oraz widzów. Na zakończenie filmu okazało się, że jedna postaci w grze będzie odgrywana przez… samego Keanu Reeves’a. I to ten słynny aktor opowiadał na scenie o grze. Oczywiście mamy mieć do czynienia z otwartym, żywym i zapierającym dech w piersiach światem, w którym nasz bohater będzie walczył ze złowrogimi korporacjami o tajemniczy chip, widoczny na trailerze. Jedną z broni głównego bohatera będą ostrza, znane z figurki związanej z grą.

Cały trailer możecie zobaczyć tutaj:

Zobacz: Cyberpunk 2077: pierwsze przecieki z zawartością gry. Edycja podstawowa powala bogactwem

Cyberpunk 2077 – data premiery

Na zakończenie całego pokazu podano jedną, bardzo ważną dla widzów informację. Cyberpunk 2077 ma być dostępna w sklepach 16 kwietnia 2020 roku. A od tej chwili startuje preorder – gry w przedsprzedaży możecie zamawiać przez tę stronę.

To kto chce zagrać ramię w ramię z Keanu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię