Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: pierwsze przecieki z zawartością gry. Edycja podstawowa powala bogactwem

Cyberpunk 2077: pierwsze przecieki z zawartością gry. Edycja podstawowa powala bogactwem

Na forum Resetera.com pojawiła się niezwykle interesująca grafika, która może (podkreślam: MOŻE – nie jest to informacja w żaden sposób potwierdzona oficjalnie, a jedynie domysły użytkowników wspomnianego forum) zdradzać elementy zestawu podstawowego Cyberpunk 2077. I bardziej przypomina on niejedną kolekcjonerkę niż klasyczną “bazę”.

Już niedługo pierwsze konferencje tegorocznego E3, wśród których najbardziej wyczekiwaną jest ta, na której pojawią się kolejne informacje o Cyberpunk 2077. Ktoś najwyraźniej postanowił podgrzać atmosferę jeszcze bardziej, prezentując w sieci prawdopodobną zawartość, z jaką wyjdzie podstawowa wersja gry.

Zobacz: Cyberpunk 2077 miał zadebiutować w 2019 roku, ale to już nierealne

A ta będzie niezwykle rozbudowana, przynajmniej w porównaniu do zestawów konkurencji. Na screenie opublikowanym na forum widzimy pudełka wersji pecetowej, dla PS4 oraz Xboxa One, a ponadto mapę i pocztówki z Night City, w którym toczyć się będzie gra, książkowe kompendium wiedzy o świecie gry oraz zestaw naklejek. Według screena nie zabraknie również “fantów” cyfrowych – w takiej formie ma pojawić się ścieżka dźwiękowa, podręcznik do Cyberpunk 2020, mini artbook oraz zestaw tapet. Takie bogactwo nie jest dla CD Projekt RED niczym nowym – podobnie był wydany Wiedźmin 3.

Cyberpunk 2077

Oczywiście screenshot może być jedynie ładnie zrobionym fake’iem. Jednak został opisany w całości po polsku, a większość użytkowników Resetera posługuje się językiem angielskim. Gdyby więc chodziło tylko narobienie szumu ściemą, to autor raczej też opisałby elementy zestawu po angielsku. Po drugie, screenshot opiera się głównie na nigdzie nie pokazywanych do tej pory grafikach, a jedynie – i po trzecie – okładki wersji pecetowej i konsolowych jako żywo przypominają plakaty rozwieszone w Los Angeles przed E3. Wygląda to więc jak zorganizowana akcja marketingowa, połączona z konferencją.

Ile z przedstawionych na screenie elementów znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości? Obyśmy mogli się o tym przekonać już w ciągu kilku następnych dni. Możemy się spodziewać, że konferencja Polaków będzie częścią pokazu Microsoftupodobnie jak to było w zeszłym roku. Ten zaplanowano na jutro, na godzinę 22:00 polskiego czasu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię