Strona głównaGryCyberpunk 2077: Do zobaczenia na Gamescom 2018

Cyberpunk 2077: Do zobaczenia na Gamescom 2018

Marcin Iwiński z CD Projekt podczas wywiadu z Jasonem Schreierem potwierdził, że Cyberpunk 2077 będzie również obecny na Gamescom 2018. Przyznał również, że gra będzie zasilana kolejną wersją silnika RED o nazwie REDengine 4.

Ponadto Iwiński potwierdził, że materiał zaprezentowany podczas E3 2018 w całości był zawartością gry a nie specjalnie renderowanymi scenami.

Wypowiedź Marcina:

Zaprezentowane demo to nie jest demo-demo w sensie, że jest to sztucznie wygenerowany film na potrzeby prezencji. To jest część gry, właściwie zaskakujące, że to prawdziwa gra. Niczego tu nie sfałszowaliśmy. Wiele osób zauważyło, że materiał nie wyglądał na wcześniej renderowany lub fałszywy. A to sprawia, że jesteśmy bardzo szczęśliwi i bardzo dumni, ponieważ udało nam się stworzyć świetną prezentację.

Iwiński potwierdził również, że Cyberpunk 2077 zostanie zaprezentowany na Gamescom 2018. Nie potwierdził jednak czy pokaz odbędzie się za zamkniętymi drzwiami, czy będzie to pokaz publiczny.

Zobaczymy się jeszcze na Gamescom i pokażemy to [Cyberpunk 2077]. Nie mogę powiedzieć, że będziemy pokazywać coś innego niż to co było pokazane na E3 2018. Oczywiście nie pokażemy zupełnie innego dema, ale pokażemy coś innego, może z innej perspektywy.

Sądząc po dość enigmatycznej i pokręconej wypowiedzi przedstawiciela Redów, możemy się spodziewać czegoś ciekawego. Albo nie. W każdym razie czas pokaże. 🙂

A wy jak sądzicie czy na Gamescomie będzie już grywalne demo Cyberpunk pokazane opinii publicznej? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię