Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – figurka z gry za prawie 900 złotych

Cyberpunk 2077 – figurka z gry za prawie 900 złotych

Jeżeli dysponujecie dziewięcioma stówkami to może zainteresuje Was figurka V z Cyberpunk 2077, którą przygotowało Pure Arts we współpracy z CD Projekt. Bardzo możliwe, że wkrótce do sprzedaży trafią również inne postacie z gry.

Pure Arts zaprezentowało ruchomą, ręcznie malowaną figurkę męskiej wersji V – głównego bohatera Cyberpunk 2077. Podczas projektowania nowego zbieracza kurzu firma współpracowała z CD Projekt RED. Wynik pracy został zaprezentowany za pośrednictwem Twittera. Wygląda również na to, że wkrótce do kolekcji dołączy żeńska wersja V oraz inne kluczowe postacie z gry.

Zobacz: Ghostrunner – mieszanka Mirror’s Edge, Hotline Miami oraz Cyberpunka

V został wykonany w skali 1/6 i ma ponad 30 cm wysokości. Większość elementów wykonana jest z plastiku. Z kolei ubrania zostały wykonane z materiału. Co więcej, wewnętrzna strona kołnierza oraz buty są podświetlane przez diody LED. W lewej ręce zostało ukryte ostrze Mantis. W zestawie znajduje się również pistolet i karabin. Figurkę można ustawiać w niemal dowolnej pozycji.

Zobacz: Cyberpunk 2077: piosenkarka, grająca w grze, zdradza szczegóły swojej postaci [SPOJLER]

Za możliwość ustawienia V na półce przyjdzie zapłacić blisko 900 złotych. Obecnie jest dostępny w przedsprzedaży za 230 dolarów. Wysyłka ma nastąpić dopiero w trzecim kwartale tego roku. A tak model prezentuje się z bliska:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię