Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: piosenkarka, grająca w grze, zdradza szczegóły swojej postaci

Cyberpunk 2077: piosenkarka, grająca w grze, zdradza szczegóły swojej postaci [SPOJLER]

W grze Cyberpunk 2077 występują nie tylko profesjonalni aktorzy, tacy jak Keanu Reeves. Jedną z ról otrzymała kanadyjska piosenkarka, Grimes, która na jednym ze swoich streamów opowiedziała nieco o odgrywanej przez siebie postaci.

Grimes, oprócz koncertowania i nagrywania albumów, lubi sobie czasem postreamować i porozmawiać z widzami. Podczas jednego z takich streamów odpowiadała na pytania, które dotyczyły między innymi jej udziału przy tworzeniu Cyberpunka 2077. Nagranie z tego streama co prawda zniknęło z sieci, ale jego podsumowanie można nadal znaleźć na forum Reddit.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – bezpłatna aktualizacja do wersji Xbox Series X

Oto co między innymi powiedziała o grze:

“Ta gra będzie zaje**ście dobra. Co prawda sam w nią jeszcze nie grałAm, ale widziałAm jak ktoś grał w nią ponad godzinę. Była fantastyczna, a moja postać to Lizzy Wizzy, gwiazda pop, która popełnia samobójstwo na scenie, więc wykonują na niej operację i zastępują całe ciało cybernetycznymi protezami. Jeszcze tego samego dnia kończy koncert już jako cyborg. To jedno z największych dzieł sztuki jakie stworzono.”

Wygląda na to, że postać Grimes ma dość tragiczne tło. Jednak nie zatrudniono jej jedynie po to, by wcieliła się w tę rolę – jest ona również w pewnym stopniu odpowiedzialna za soundtrack z gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię