Advertisement
Strona głównaGryAktualnościPowstają figurki Funko Pop z Cyberpunk 2077, także z Keanu Reevesem

Powstają figurki Funko Pop z Cyberpunk 2077, także z Keanu Reevesem

Funko Pop cieszą się sporą popularnością z kilku powodów. Dlatego niezwykle ucieszyła mnie informacja, że ich producent nawiązał współpracę z CD Projekt RED, czego efektem będą figurki z Cyberpunk 2077. Dwie będą przedstawiać postać Johnny’ego Silverhanda.

Prawdopodobnie kojarzycie figurki Funko Pop. Cieszą się one sporą popularnością chociażby dlatego, że nie są przesadnie drogie. Zakup jednej wiąże się z wydatkiem rzędu kilkudziesięciu złotych. Poza tym w ofercie znajdują się postacie znane z filmów, seriali, gier, komiksów, anime i praktycznie wszystkiego, co związane z ogólnie pojętą kulturą popularną. W skrócie – każdy znajdzie coś dla siebie. Wkrótce do sprzedaży trafią też figurki Funko Pop z gry Cyberpunk 2077.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – multiplayer jako osobna gra i dopiero w 2022 roku

Informacja została ogłoszona w trakcie London Toy Fair i powtórzona na oficjalnym koncie na Twitterze marki Funko. Na ten moment wiemy o pięciu figurkach – jedna przedstawia V w wersji żeńskiej, a dwie V w wersji męskiej (jedna świeci w ciemnościach). Do tego dochodzą jeszcze dwie figurki z Keanu… Jonnym Silverhandem, w tym jedna z okularami przeciwsłonecznymi. Chyba domyślam się, które będą cieszyć się największym zainteresowaniem.

Co ciekawe, figurki mają trafić do sprzedaży 16 kwietnia 2020 roku, czyli w dniu pierwotnej daty premiery gry Cyberpunk 2077. Od kilku dni wiemy, że debiut został przełożony na 17 września i nie wiadomo, czy Funko nie zdecyduje się na podobny krok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię