Strona głównaWiadomościRozrywkaX-Meni dołączą do MCU, ale już bez Patricka Stewarta

X-Meni dołączą do MCU, ale już bez Patricka Stewarta

Po przejściu 20th Century Fox przez Disneya trwają prace nad dołączeniem X-Menów do Marvel Cinematic Universe. Najwyraźniej część aktorów, którzy wcielali się w mutantów, powróci do swoich ról. Jednym z nich nie będzie Patrick Stewart, czyli filmowy Charles Xavier.

Patrick Stewart przyznał, że odbył bardzo długie spotkanie z Kevinem Feige, na którym rozmawiali na temat powrotu do roli Charlesa Xaviera i dołączenia X-Menów do Marvel Cinematic Universe (MCU). Jednocześnie przyznał, że odmówił swojego dalszego udziału w projekcie, a wszystkiemu winny jest film „Logan”.

Zobacz: Serial WandaVision jeszcze w tym roku

Nie jest tajemnicą, że po przejęciu przez Disneya studia 20th Century Fox trwają prace nad dołączeniem X-Menów, a także Deadpoola do MCU. To zbyt ważne i zbyt popularne postacie, aby nie połączyć ich z Hulkiem, Thorem czy też Spider-Manem. Jednak do tej pory nie wiedzieliśmy, w jaki sposób zostanie to przeprowadzone. Czy nastąpi całkowity reboot przygód mutantów i w rolach zobaczymy zupełnie nowych aktorów, a może do ról powrócą ci sami, którzy już grali w filmach?

Zobacz: Disney+ niedługo dostępny także w Polsce

Najwyraźniej Disney zamierza zaangażować tych samych aktorów, a przynajmniej częściowo. Kevin Feige – szef Marvel Studios, próbował namówić Patricka Stewarta do ponownego wcielenia się w rolę Charlesa Xaviera. Ten jednak odmówił. Aktor przyznał, że film „Logan” był dla niego i Hugh Jackmana pożegnaniem z X-Menami. W trakcie premiery na festiwalu w Berlinie obaj trzymali się za ręce w trakcie ostatnich 7-8 minut seansu i wspólnie uronili kilka łez. Właśnie dlatego nie chce do tego wracać. Dla Stewarta do zamknięty rozdział.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię