Strona głównaGryAktualnościW Cyberpunk 2077 nie da się zagrać na Gamescom

W Cyberpunk 2077 nie da się zagrać na Gamescom

Za niecały miesiąc w Kolonii odbędzie się kolejna, wielka impreza gamingowa, czyli Gamescom. Wiele graczy ze zniecierpliwieniem czeka między innymi na prezentację Cyberpunk 2077. Część chciałaby już nawet zagrać w produkcję CD Projekt RED. Niestety, nie będzie im to dane.

CD Projekt RED podzieliło się swoimi planami na Gamescom 2019. Część graczy i dziennikarzy liczyła, że będą mogli zagrać w długo wyczekiwaną grę. Niestety, nie będzie to możliwe. Polskie studio potwierdziło, że Cyberpunk 2077 zostanie zaprezentowany na targach, ale nie da się w niego zagrać. Za sterami kontrolerów, myszek i klawiatur będą zasiadać pracownicy CD Projekt RED i nikt inny.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – poziom hardcore z całkowicie wyłączonym interfejsem

Cyberpunk 2077 na Gamescom 2019

Prezentacje gry będą się odbywać w hali 6, na stanowisku C049, które dostępne będzie dla wszystkich z odpowiednią przepustką. Rozpoczną się już 21 sierpnia (środa) i potrwają do 24 sierpnia (sobota). Nie zabraknie też zamkniętych pokazów dla mediów. Te z kolei będą odbywały się w hali 4.1 na stanowiskach C041/D050 w dniach 20-22 sierpnia.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – Powstaje ilustrowana książka o świecie gry

Czy to powód do zmartwień? Nie wydaje mi się. CD Projekt RED ma jeszcze ponad 9 miesięcy na dopracowanie swojej gry. To sporo czasu na dopracowanie wszystkich szczegółów i odpowiednią optymalizację, z którą – podobno – było najwięcej problemów. Poza tym polska firma ma udostępnić grywalne demo na PAX West, które odbywa się praktycznie zaraz po Gamescom.

Cyberpunk 2077 ma zadebiutować 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i XOne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię