Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 w wydaniu next-gen już w 1 i...

Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 w wydaniu next-gen już w 1 i 2 kwartale 2022

Prace nad przygotowaniem next-genowych wersji Cyberpunk 2077 oraz Wiedźmin 3, idą zgodnie z planem. Co więcej, CD Projekt pracuje obecnie także nad duża aktualizacją oraz DLC.

Zgodnie z oczekiwaniami Cyberpunk na konsole nowej generacji trafi już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Z kolei Wiedźmin 3 zagości na nich w drugim kwartale. Informacje te pochodzą z raportu finansowego CD Projekt za III kwartał 2021. W dokumencie napisane jest, że wersje gier na nową generację są na dobrej drodze, aby zostać wydane w zakładanym czasie.

Zobacz: Resident Evil 4 Remake – aktor głosowy złamał NDA i potwierdził produkcję

Jak podkreśla Adam Kiciński:

Ciężko pracujemy nad nową wersją Cyberpunka, której premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2022 roku, wraz z kolejną ważną aktualizacją dla wszystkich platform. Trwają również prace nad nową wersją Wiedźmina 3 i rozszerzeniem do Cyberpunk.

W raporcie znalazły się także informacje na temat gry mobilnej The Witcher: Monster Slayer oraz przejęcia Digital Scrapes (obecnie CD Projekt Vancouver) i The Molasses Flood. Ekipa z Kanady zajmie się wsparciem bieżących projektów, z kolei The Molasses Flood zajmie się tworzeniem nowej gry opartej na jednym z IP CD Projektu.

CD Projekt

Firma zapowiada także stopniową zmianę kierunku dla nowych projektów. CDP nie będzie już ryzykował kolejnej niechlujnej premiery

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię