Strona głównaGryAktualnościResident Evil 4 Remake – aktor głosowy złamał NDA i potwierdził produkcję

Resident Evil 4 Remake – aktor głosowy złamał NDA i potwierdził produkcję

Wygląda na to, że jeden z aktorów głosowych złamał NDA i umieścił w sieci grafikę potwierdzającą prace nad Resident Evil 4 Remake. Miejmy nadzieję, że nie spotka go za to kara.

D.C. Douglas, aktor głosowy wcielający się w postać Alberta Weskera umieścił na swoim profilu na Twitterze grafikę, której nie powinien. Chodzi o grafikę koncepcyjną jego postaci z minigry Separate Way, która dostępna jest w Resident Evil 4. Obrazek według Douglasa objęty jest Non-disclosure agreement z firmą Capcom. Tym samym potwierdza prace nad Resident Evil 4 Remake. Plotki na ten temat krążyły już od zeszłego roku. Zresztą to było raczej do przewidzenia po ostatnich Remake’ach.

Zobacz: Battlefield 2042 – gracze znaleźli dobry sposób na farmę XP broni

Wśród graczy na Reddit zawrzało, jedni wieszali na aktorze psy inni żałowali, że pewnie przez to teraz straci pracę. Oczywiście grafika koncepcyjna to nie jest ostateczny dowód na to, że gra powstaje, ale bardzo mocno ten fakt uprawdopodabnia. Potwierdzenie oficjalne produkcji gry to zapewne kwestia czasu.

Co ciekawe, jakiś czas temu w reklamie PlayStation w spocie Play Has No Limits pojawiło się logo Los Iluminatos z RE4. Fani stwierdzili, że można to traktować jako oczywistą wskazówkę, że powstaje remake.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię