Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – ile zajmie ukończenie gry

Cyberpunk 2077 – ile zajmie ukończenie gry

Możemy spokojnie odliczać godziny do premiery Cyberpunk 2077. A skoro mowa o czasie to wielu graczy zastanawia się ile czasu zajmie przejście gry. Okazuje się, że może to zająć mniej niż się spodziewamy.

Według informacji przekazywanych przez recenzentów gry główny wątek fabularny można ukończyć w około 20 – 25 godzin. Jednak ten czas gdy nie poświęcimy ani chwili na realizację zadań pobocznych i będziemy korzystać z gęsto rozsianych punktów szybkiej podróży.

Zobacz: Dragon Age 4 – grę zobaczymy podczas The Game Awards

Sytuacja zmieni się diametralnie gdy będziemy chcieli dokładnie poznać historię kilku postaci, które spotkamy po drodze. Wiele z nich ma bardzo rozbudowane wątki fabularne, które złożonością mogą dorównywać wątkowi głównemu. Do tego dochodzą dodatkowe aktywności, które dodatkowo wydłużą czas gry. Wszystko to znacznie wydłuża ostateczny czas rozgrywki.

Wygląda, wiec na to, że podobnie jak w Wiedźminie 3 spokojnie możemy liczyć rozgrywkę na jakieś 100 godzin, albo i dłużej. Premiera Cyberpunk 2077 już 10 grudnia i tym razem już bez żadnych opóźnień.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię