Strona głównaGryCyberpunk 2077 jest od początku do końca grywalny

Cyberpunk 2077 jest od początku do końca grywalny

Docierają do nas ciekawe wieści z Gamescom 2018 w Kolonii. Jeśli czekacie niecierpliwie na premierę Cyberpunk 2077, to być może nastąpi ona szybciej niż wszystkim mogło się wydawać. Okazuje się, że produkcja CD Projekt RED jest od początku do końca grywalna. 

Informację potwierdził Richard Borzymowski w trakcie rozmowy z serwisem Engadget. Producent w CD Projekt RED zdradził, że gra jest już od początku do końca grywalna. Oznacza to, że teoretycznie da się ją przejść. Jednak nie ekscytujcie się za bardzo. Nie oznacza to, że Cyberpunk 2077 jest gotowy do wydania. Przed deweloperem wciąż wiele pracy. Często to właśnie “wykończeniówka” pochłania najwięcej czasu i energii. Ale skoro prace są aż tak zaawansowane, to być może premiera odbędzie się szybciej niż nam się wydawało. Rok 2019 wydaje się jak najbardziej realny. 

Borzymowski zdradził też kilka rzeczy na temat historii, która zostanie przedstawiona w Cyberpunk 2077Twórcy nie chcą po raz kolejny tworzyć ckliwej fabuły o ratowaniu świata: 

– Część “punk” w cyberpunk to nie tylko sex, narkotyki i rock and roll. To także walka przeciwko systemowi. Zawsze chcemy, aby historia była osobista. Nie chcemy opowiadać o ratowaniu świata. Nie chcemy zniszczyć systemu. To nie jest po prostu kolejna cześć w oklepanej maszynie o nazwie cyberpunk – zdradził producent CD Projekt RED. 

Szkoda, że wciąż nie znamy nawet przybliżonej daty premiery. Pojawiały się już różne plotki. Niektórzy wspominali o debiucie jeszcze w tym roku. Z kolei inny, jako najbardziej realny termin, podają 2020. Sam mam nadzieję, że będzie to 2019. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię