test
Strona głównaGryW Cyberpunk 2077 nigdy nie możesz czuć się bezpieczny

W Cyberpunk 2077 nigdy nie możesz czuć się bezpieczny

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. CD Projekt Red powoli prezentuje kolejne aspekty, całą czas podtrzymując wysokie zainteresowanie produkcją. Jednym z najważniejszych elementów będzie miasto Night City, które ma być najgorszym miejscem na świecie do zamieszkania. 

Night City ma być prawdziwym miastem – żyjącym, z mnóstwem ludzi, którzy mają swoje rytuały i obowiązki. Jednocześnie ma być cholernie niebezpieczne. Prawdę mówiąc, ma to być najgorsze miejsce do życia. 

– W 2077 roku ogłosili moje miasto najgorszym miejscem do życia w Ameryce. Główny problem: bardzo wysoka przestępczość, do tego dużo więcej ludzi żyjących poniżej poziomu ubóstwa niż gdziekolwiek indziej. Nie mogę temu zaprzeczyć, to wszystko prawda. Ale nadal wszyscy chcą tutaj mieszkać – mówił o Night City główny bohater gry w trailerze Cyberpunk 2077. 

[you tube=8X2kIfS6fb8]

To właśnie wszędzie czyhające niebezpieczeństwo ma być jednym z najważniejszych elementów gry. W Night City, nawet gdy będziemy myśleć, że jest spokojnie, za rogiem będzie już czekać coś groźnego. Ciągła atmosfera zagrożenia ma być charakterystycznym elementem miasta. 

– Nigdy nie jesteś bezpieczny w Night City, szczególnie kiedy jest bardzo spokojnie. Jeśli Night City jest spokojnie, to wiesz, że musisz być gotowy. Nigdy nie wiesz, co może się wydarzyć. To uczucie zawsze będzie z graczem i przez to zawsze powinien myśleć o tym, co zamierza zrobić, ponieważ wszystko ma swoje konsekwencje – mogliśmy usłyszeć w jednym z wywiadów. 

Też już nie możecie doczekać się premiery? Oby CD Projekt Red podali w najbliższej przyszłości chociaż przybliżoną datę premiery. 

Źródło: TweakTown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię