Strona głównaGryCyberpunk 2077 jeszcze nie zadebiutował, a już bije rekordy

Cyberpunk 2077 jeszcze nie zadebiutował, a już bije rekordy

Od premiery Cyberpunk 2077 dzieli nas jeszcze wiele miesięcy. Pomimo tego polska gra już teraz może pochwalić się małym rekordem, związanym z zaprezentowanym kilka dni temu gameplayem.

Jeśli nie byliście przez ostatnie dni w śpiączce, to prawdopodobnie wiecie, że kilka dni temu na Twitchu zaprezentowany został oficjalny gameplay z gry Cyberpunk 2077. Początkowo przez wiele godzin w trakcie transmisji mogliśmy oglądać jedynie dziwny ciąg znaków. Z czasem przeistoczył się on w odliczanie, które zakończyło się równo o godzinie 19:00. Wtedy naszym oczom ukazał się gameplay – ten sam, który był prezentowany za zamkniętymi drzwiami na E3 i Gamescom.

Ile osób oglądało transmisję? W sumie około 500 tys. na wszystkich kanałach, które transmitowały gameplay. W tamtym momencie była to najchętniej oglądana gra na Twitchu. Cyberpunk 2077 wyprzedził między innymi Fortnite’a. Ale na tym nie koniec. Okazuje się, że było to najchętniej oglądany stream w przypadku nowo prezentowanej gry na Twitchu. Na wiele miesięcy przed premierą CD Projekt Red ma na swoim koncie pierwszy rekord.

Jeśli jakimś cudem ominęła Was prezentacja, to możecie obejrzeć ją na YouTubie. Już w tym momencie ma ona ponad 6 mln wyświetleń i prawie 300 tys. polubień wobec 4,3 tys. łapek w dół.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTweakTown
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię