Strona głównaGryZombie i absurdalny humor klasy B dostępne w nowym dodatku do Far...

Zombie i absurdalny humor klasy B dostępne w nowym dodatku do Far Cry 5 Dead Living Zombies

Ubisoft sprosiło żywe trupy na ucztę. W kilku różnych scenariuszach będziemy musieli nauczyć ich manier przy stole, strzelając, siekając i grożąc drugą śmiercią.

Jak dotąd twórcy przygotowali dla graczy Far Cry 5 całkiem zróżnicowaną przygodę. W mieścinie Hope County w Montanie rozgrzeszaliśmy ołowiem religijnych fanatyków posłusznych Josephowi Seedowi. W kolejnym odcinku cofnęliśmy się w czasie, aż do afery w Wietnamie, by uratować kumpli z oddziału. Po załatwieniu wszystkich spraw w dżungli, przyszła pora na wyprawę na Marsa, gdzie do uratowania był cały świat przed ekspansją obcej cywilizacji.

Jak sami widzicie, było co robić od czasu premiery najnowszego Far Cry, ale jeszcze nie pora, by odinstalować grę. Do kupienia i pobrania dostępny jest już ostatni z planowanych DLC – Dead Living Zombies. Jest równie zwariowany jak poprzednie rozszerzenia, oferując rozkoszną eksterminację umarlaków w 7 wyjątkowych scenariuszach.

Historia gry dotyczy reżysera filmów klasy B, Guy’a Marvela, który w zaparte szuka producenta skłonnego sfinalizować jego artystyczne wizje. Wszystkie nawiązują do apokalipsy ludzi w kilku możliwych wersjach. Rzecz jasna, filmy mają już obsadę w postaci graczy – w pojedynkę lub w kooperacji będziemy odgrywać główne role, zmagając się z hordami przeciwników. Kwestii dialogowych raczej nie będzie zbyt wiele, toteż wystarczy, że w szybkim czasie pojmiemy sztukę zabijania zombie do perfekcji.

Zainteresowani mogą zakupić pakiet (o ile nie zapłaciliście wcześniej za wersję Deluxe) Dead Living Zombies za 7,99 dolarów w sklepie Ubisoftu lub na platformie Steam.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię