Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: drobna modyfikacja pozwala na heteroseksualny romans z Judy

Cyberpunk 2077: drobna modyfikacja pozwala na heteroseksualny romans z Judy

Gracze znajdą sposób na wszystko. Nawet na to, by w grze pojawiły się opcje romansów, których nie przewidzieli autorzy – tak jak w Cyberpunk 2077.

Uwaga, artykuł może zawierać spoilery dotyczące gry.

Cyberpunk 2077 zawiera dość rozbudowane opcje interakcji z kilkoma NPC, którzy są ważni nie tylko ze względu na fabułę jako taką, ale też pełnią rolę… bliskich V. Są to postaci napisane na tyle dobrze, że można się z nimi naprawdę zżyć. Gra przewiduje też opcje romansów z niektórymi z nich, ale w niektórych przypadkach wymagają one spełnienia określonych warunków. Tak jest w przypadku Judy Alvarez, dziewczyny, która z jednej strony pomaga nam czasem w trakcie gry, ale z drugiej potrafi wpakować w niemałe kłopoty. Jeśli wybierzemy męską postać V, nie ma ona możliwości wdania się w romans z Judy. Chyba, że… wykorzystamy mod oraz użyjemy pewnej komendy.

cyberpunk-2077-judy-alvarez

Mod nazywa się Cyber Engine Tweaks i niestety dotyczy tylko wersji PC. Mod można pobrać stąd. Następnie, będąc w grze, należy wywołać konsolę, używając tyldy lub klawisza @. W konsoli należy wpisać polecenie: 

“for i, v in next, {„judy”} do
Game.GetQuestsSystem():SetFactStr(v..”_romanceable”, 1)
end”

Ważne, by komendę wpisać nie później niż zaraz po misji, w której nurkujemy z Judy w zatopionym mieście. Może to również być każdy wcześniejszy moment znajomości z nią. Jeśli wszystko poszło dobrze, będziecie świadkami sceny zbliżenia Judy i V, która wygląda identycznie jak w przypadku żeńskiego bohatera – z tą różnicą, że V będzie mówił głosem mężczyzny i oczywiście korzystał z męskiego modelu.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – popularność na Steamie spadła o 79%

Po ujawnieniu tej możliwości, gracze byli lekko niezadowoleni z faktu, że twórcy gry im ją odebrali. Jednak CD Projekt RED odniósł się do sytuacji, że mimo nagranych odpowiednich linii dialogowych, nigdy ich intencją nie było dopuszczenie do romansu Judy i męskiego V – a dialogi zostały jedynie nagrane “na wszelki wypadek”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

4 KOMENTARZE

  1. Do masz okazję zobaczyć naprawdę dobrze zrobioną relacje dwóch kobiet, bo wykonane jest to po mistrzowsku. Te dwuznaczności w wypowiedziach, pytania z odpowiednią tonacją głosu i intrygą, uszczypliwe flirciarskie odpowiedzi, Twórcy uchwycili niesamowicie realną intymność dwóch kobiet, której nawet w filmach o tej tematyce brakuje. Czapki z głów.

  2. A jest możliwość romansu żeńskiej Bo z Panam za pomocą tego modu? Jak działamy to w obie strony, z Judy romans żeńską Vi jest wyjątkowo intymny i bardzo romantyczny, chciałabym zobaczyć czy z Panam też jest taki ekscytujący czy jednak został spłycony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię