Strona głównaKonsoleIkea wprowadza atrapy next-genowych konsol

Ikea wprowadza atrapy next-genowych konsol

Jeśli nawet potentat rynku meblarskiego jak Ikea wprowadza atrapy next-genów, które mają pomóc przy doborze odpowiedniego wyposażenia – wiedz, że coś się dzieje.

W serwisie Imgur pojawiło się zdjęcie z jednego z salonów Ikea, na którym widać dwie atrapy nowych konsol Sony i Microsoftu. “Sztuczne” PS5 i Xbox Series X mają te same rozmiary co prawdziwe urządzenia, rozmiary zostały także na nich opisane. Atrapa PS5 ma nawet opis, pytający “która szafka z Ikei będzie pasowała do mojej nowej, zabawnie przerośniętej konsoli?”. Jest to oczywiście nawiązanie do pierwszego szoku, jaki przeżyli gracze, kiedy producenci obu konsol zaprezentowali pierwsze oficjalne wizualizacje. Wielu potencjalnych nabywców miało wtedy dylemat, czy konsole zmieszczą się do ich “centrów rozrywki”.

konsole_atrapy_ikea

Nie wiadomo dokładnie z jakiego kraju pochodzi zdjęcie, ale napis w języku angielskim może sugerować, że są to Stany Zjednoczone lub Wielka Brytania. Nie wiadomo również czy jest to jednostkowy przypadek wykorzystania atrap, czy salonów z taką możliwością jest więcej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię