Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - kampania będzie krótsza niż w Wiedźminie 3

Cyberpunk 2077 – kampania będzie krótsza niż w Wiedźminie 3

CD Projekt RED przyznał, że kampania Cyberpunk 2077 będzie krótsza niż w Wiedźminie 3, bo wielu graczy nie skończyło tam całej fabuły.

Informację o długości wątku fabularnego Cyberpunka 2077 podał podczas jednego z streamów senior quest designer Patrick K. Mills. Przyznał on, że jeśli chodzi o Wiedźmina 3 to mimo, że wielu graczy zaszło w wątku fabularnym bardzo daleko, to nie wszyscy dotarli do samego końca.

Cyberpunk 2077

Zdaniem Patricka, chodzi o różnicę w podejściu pomiędzy ukończeniem gry jako całości, a ukończeniem głównej historii. CD Projekt RED dostał podobno mnóstwo sygnałów, że wątek fabularny Wiedźmina jest zbyt długi. Odzwierciedlają to także podobno liczby. Twórcom zależy by gracze zobaczyli całą historię, dlatego uległa ona skróceniu, ale nadal będzie w niej mnóstwo rzeczy do zrobienia i przedmiotów do znalezienia.

Według serwisu How Long to Beat, kampania Wiedźmina 3 zajęła graczom około 51,5 godziny, a ukończenie gry w 100% – około 170 godzin. Do tego doliczyć należy dwa, całkiem spore dodatki. Takie pojawią się także w Cyberpunku 2077.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię