Strona głównaGryAktualnościMarvel's Avengers - pierwsza aktualizacja naprawia 1000 problemów

Marvel’s Avengers – pierwsza aktualizacja naprawia 1000 problemów

Pierwsza duża aktualizacja dla Marvel’s Avengers właśnie została wydana i naprawia mnóstwo problemów. Tak dokładnie – ponad tysiąc.

Wydane niedawno Marvel’s Avengers okazało się grą szalenie zabugowaną. Pojawiły się w niemal każdej kategorii jaką możecie sobie wyobrazić. W pierwszej kolejności poprawki dotyczą kampanii i między innymi zepsute save’y, blokujące się menu pauzy i problemy z geometrią. Poza tym sytuacje kiedy gracze byli teleportowani poza mapę świata albo klinowali się w jego granicach, podobnie jak blokowanie się postaci w ścianach. W dalszej kolejności poprawki dotyczą multiplayera oraz matchmakingu – tutaj lista jest nieco krótsza, głównie chodzi o problemy w dołączaniu do meczów innych graczy.

Hawkeye Marvel's Avengers

Poza tym, podniesiono poziom UI, naprawiono teksty oraz lokalizacje i notyfikacje. War Table będzie teraz miała inny kolor kiedy nowa misja jest dostępna, a jeśli nasza postać nie ma wymaganych umiejętności, to terminale będą wyświetlać informację czemu są niedostępne. Bohaterowie tacy jak Thor, Iron Man, Czarna Wdowa oraz Kapitan Ameryka mają poprawki strojów i animacji. Naprawiono też kontrolę nad postaciami.

Kilku postaciom naprawiono walkę, w tym Kamali, która miała problem z mimowolnym rzutem oraz jej powiększającym się ramieniem, które blokowało się po rzutach. Hulk mógł powodować podwójne widzenie na ekranie innego gracza, a Kapitan Ameryka mógł się zablokować ze swoją tarczą na barierze energetycznej Iron Mana.

Zobacz: Square Enix omawia system mikropłatności w Marvel’s Avengers

Kolejne poprawki – zasoby nie będą znikać po osiągnięciu 32 tysięcy sztuk, natomiast twórcy gry z Crystal Dynamics proszą, by zgłosili się do nich wszyscy, którzy je w ten sposób utracili. Na PC poprawiono korzystanie z myszy i klawiatury, dodano zapasowe save’y i zmniejszono apetyt gry na RAM.

Marvel’s Avengers to gra niezła, ale zdecydowanie wymagająca pewnych poprawek. Ten patch to na pewno krok we właściwym kierunku. Pełną listę znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię