Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - fan krzyczący "You're breathtaking!" otrzyma darmową kolekcjonerkę

Cyberpunk 2077 – fan krzyczący „You’re breathtaking!” otrzyma darmową kolekcjonerkę

Wczorajsza prezentacja Cyberpunk 2077 na bardzo długo zapadnie w pamięć fanom gier, szczególnie Polakom. Jak często bowiem polskie studio jest wspierane przez gwiazdę Holywood światowego formatu? Ten wieczór na długo zapamięta także pewien Youtuber, który wczoraj siedział na widowni.

Pamiętacie głos z widowni, który odkrzyknął do Keanu Reeves’a “You’re breathtaking!”, gdy ten rozpływał się w zachwytach nad polską produkcją? Człowiek ten nazywa się Peter Sark i jest Youtuberem. Nie można powiedzieć, żeby jego kanał był – przynajmniej do tej pory – jakoś szczególnie popularny, bo ma “zaledwie” niecałe 5 tysięcy subskrypcji. Jednak kanał po wczorajszej konferencji Microsoftu z pewnością stanie się dużo bardziej popularny, z racji roli jaką Sark odegrał w trakcie konferencji.

Za pomysłowość i odwagę postanowili go nagrodzić sami twórcy, oferując mu w nagrodę darmową wersję kolekcjonerską Cyberpunk 2077. Przypomnijmy, że wartość zestawu to 749 złotych. Zawartość edycji kolekcjonerskiej prezentuje poniższy filmik:

Oczywiście do odbioru swojej nagrody Peter będzie musiał poczekać niemal rok, bo dopiero wtedy gra ujrzy światło dzienne. Jedno jest niemal pewne – Youtuber z pewnością pochwali się swoimi wrażeniami z gry na swoim kanale.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię