Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – CD Projekt RED zdradza kulisy powstania zwiastuna

Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED zdradza kulisy powstania zwiastuna

Mało która firma potrafi utrzymywać tak wysokie zainteresowanie swoją grą, jak właśnie CD Projekt RED. Polacy co jakiś czas raczą nas nowymi materiałami i informacjami. Teraz opublikowali kilkuminutowe wideo, na którym pokazują kulisy powstania ostatniego trailera.

O jaki trailer konkretnie chodzi? Ten, który został zaprezentowany na targach E3 2019 w Los Angeles, po którym na scenie pojawił się Keanu Reeves. Jeśli interesuje Was, jak został on stworzony, to proponujemy obejrzeć kilkuminutowe wideo, opublikowane przez CD Projekt RED. Poznacie z niego kulisy powstawania zwiastuna Cyberpunk 2077.

Zobacz: CD Projekt RED zdradza jak będziemy się poruszać po Night City

Z filmu dowiadujemy się, że za trailer odpowiadało kilkadziesiąt osób ze studia Goodbye Kansas, które specjalizuje się w między innymi w tworzeniu efektów specjalnych i prowadzenie sesji motion capture. Firma ta brała udział w pracach przy 9. sezonie serialu The Walking Dead, więc można powiedzieć, że znają się na swojej robocie. Przy okazji to kolejny dowód na to, że w CD Projekt RED nie ma mowy o kompromisach i bylejakości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię